Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира кола управлявана от дама: - Госпожо, вие нарушихте правилата! Платете си глобата! Дамата нацупила уста и казала: - Нима можете да приемете пари от една дама?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Горчивият опит настъпва обикновено няколко месеца след виковете „Горчиво!”
Бисери
03.10.2017
2,789 прегледа
Следващ →
Още вицове
Васко изнесе от фирменото парти 1 л. пиене, 2 кг ядене и 52 кг секретарка.
Един каубой препускал със своя кон. Насреща му еднометров трап: — Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! – и го прескочил. Насреща му обаче четириметров трап: — Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! – и го прескочил. Но този път насреща му осемметров трап: — Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! Този път обаче конят се намусил и казал: — Ти си каубой, ти си го прескачай!!!
Докторе, - казва млад мъж, който лежи на кушетката в кабинета на лекар. - Длъжен сте да ми помогнете! Всяка нощ сънувам един и същи сън. Лежа си на едно легло и изведнъж - пет красиви жени се мятат върху мен и започват да ме събличат. Психиатърът: - И вие какво правите? - Аз ги блъскам с ръце по-далече от мене… - Разбирам. Как смятате, че мога да ви помогна? - Ами, моля ви… Счупете ми ръцете!!!
Оре си Вуте на нивата и по едно време в близките храсти нащо се шумка. Отишъл Вуте, разтворил храстите, а оттам един полуръст с огромни очи го гледа и примигва. "Я извънземно!" - помислил си Вуте и решил да установи контакт: - Я съм Вуте и орем! - .... !?! Вуте пак: - Я съм вуте и орем! - .....!?! - Я, съм, Вуте... и... орем! почнал да жестикулира Вуте. -А, Я съм Геле и серем!
Ръководството на завода за компютри в Правец решило да направи тест на различни компютри и да ги сравни с родното прозиводство. На компютъра се задава въпроса: "Защо няма месо? Японският отговаря: Какво значи "защо"? Американският отговаря: Какво значи "няма"? Полският: Какво значи "месо"? Българският: А кой пита?