Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Парче хляб на родната земя е по-сладко, отколкото сладкиш в чужда.
Бисери 3,188 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ресторанта: - Сервитьор, къде ми е пържолата? - Под лимончето, господине! Баща и син пътуват с влак. На главата на хлапето се кипри нова шапка и то непрекъснато виси на прозореца на купето. На бащата му писнало да прави забележки, че вятърът може да духне шапката. Приближил се зад хлапето, бързо свалил шапката и я мушнал в джоба си. - Видя ли, Пешко? Колко ти приказвах да внимаваш! Сега няма шапка. Хлапето се разплакало. Бащата се видял в чудо и за да го успокои казал: - Не плачи! Аз сега ще свирна и шапката ще се върне. Така и направил. Свирнал и без да види хлапето извадил шапката от джоба. Сложил я на главата му и седнал тържествено на седалката. Хлапето се впечатлило. Спряло да плаче. Отишло до прозореца, хвърлило шапката през него и се примолило: - Тате, тате! Моля те, направи го пак! Харесвам си работата. Харесвам си жената. Харесвам си правителството. За тези, които не са разбрали - това е медитация. Две блондинки си ходили по улицата и едната се спряла пред една витрина: - Аууу. . . Колко съм грозна! ! ! - и продължила напред. Веднага след нея и другата блондинка се погледнала във витрината и казала: - Лелее. . . Ама ти наистина си била много грозна Между блондинки: - Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. - Ходи ли на доктор? - Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!