Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Разбра ли? Нашият шеф вчера е умрял? - Да, знам, но не разбирам кой още е умрял с него? - Как така "кой още"? - Ами на некролога е написано "Заедно с него умря и един от нашите най-добри специалисти"!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Пролет - това е такова време, когато даже панталоните не могат да скрият твоето приповдигнато настроение.
Бисери
03.10.2017
3,139 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чета из новините заглавие: "Порносайтовете губят предишната си популярност!" Мисля си, хубаво де, какво толкова, просто имах доста натоварена седмица в работата.
В кабинет \"Уши, нос, гърло\": - Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? - Десет лева. - Колко, двайсет ли? - Трийсет, трийсет.
Единиственото удоволствие, което може да се получи пт презерватива - да го напълниш с вода и хвърлиш през балкона...
- Докторе имам амнезия! - Какво имате? - Какво имам?
В купе на влак пътуват майка с дъщеря си и двама военни-единия старшина,другия редник. Влакът влиза в тунел и изгърмява адски шамар. При излизане от тунела в купето е следната картинка старшинката със зачервено лице и си мисли: "Меле само да се прибереме в поделението...Как може да закача момичето и тя по погрешка да ме удри мене.Тоя моя редник направо ще го пошашава" Майката си мисли: "А бе тая мойта дъщеря взела че порастнала. Я как войничето я закача и тя по погрешка удари старшината" Момичето си мисли: "А бе мама стара стара ама тоя старщина как я обарва и тя какъв шамар му избомби" А редника си мисли: "Мале кога е другия тунел да му разкачим аз на тоя главата"...