Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Истинският хакер краде продукти от хладилника по домофона...
Програмисти 3,073 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Миче, каква е температурата навън? - Нормална, тридесет и шест и шест. Срещат се двама: - Здрасти! Изглеждаш все едно си на 100! - Така ли? Странно...А съм изпил 250... Бизнесмен заминава командировка. Дава инструкции на иконома си: - Робърт, трябва да замина за две седмици, оставям вилата на твоите грижи, дръж всичко под контрол. Робърт: - Да, господине, ще се грижа за всичко. След няколко дена бизнесменът звъни на иконома си: - Робърт, как е? Всичко наред ли е? - Много ми е жал, но счупих дръжката на лопатата. - Какви ми ги разправяш, каква дръжка? - Съжалявам, но се счупи, като погребвах кучето ви. - Какво???!? Кучето ми е умряло? Как можа да стане това? - Скочи в басейна и умря. - Но… Лабрадора… тези кучета са отлични плувци. - То скочи, а басейнът беше празен. - Празен ли?! Нали го напълнихме миналата седмица! - Водата я изтеглиха пожарникарите, за да гасят вилата. - ВИЛАТА МИ Е ИЗГОРЯЛА!!? По дяволите, как? - Падна свещта, стояща при ковчега на майка ви. - ?!?!? Какво?!? И мама ли е умряла? Какво е станало?!! - Влезе в стаята на жена ви и я видя в леглото с най-добрия ви приятел, и не й издържа сърцето… Иванчо се появява на училище с посинено око и класната го пита: - Иванчо, бре, защо ти е посинено окото, а? - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява с две посинени очи: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак попита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той пак се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява тотално пребит: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак пита : "Заспа ли?". Аз обаче упорито мълча. След известно време тати попита : "Влезе ли?" и аз : "Кой?"... Едно момченце влиза в магазин за играчки и подава банкнота от "Монополи". Продавачката го гледа учудено, а момченцето и отговаря: - И какво от това! Нали и колата не е истинска.