Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По телефона: - Ало, трябва ми Надежда? Женски глас (с въздишка): - Съжалявам... А на мен вяра и любов...
Разни 2,153 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира шофьор на околовръсното в софия : - Господине вие карате с 200км/ч дайте си документите шофьора отговаря: -Еми като откраднах колата нямаше документи в нея полицая: - Отворете жабката . шофьора: - Да не си луд там е пистолета с който убих собственика на колата . полицая : -Тогава багажника шофьора : - Да бе да там е трупа на собственика. Полицая се притеснил и викнал спец службите на помощ отварят те багажника празен отварят жабката празна поискали документите на шофьора той им ги дал и те се обърнали към полицая : -Колега защо ни лъжете че има труп пистолет и т.н. оттам се обажда шофьора:Сега остава да каже че съм карал и с 200км/ч?! Винаги преживявам, когато червената ивица в YоuТubе догонва сивата. Две блодинки си готвят: - Сега сложи врялата вода в хладилника! - Защо?!? - Все някога ще ни потрябва... bY RaP7oR След операция: - Докторе, вие ли ми пришихте главата след катастрофата? - Да. Някакви забележки към шева ли? - Не, докторе, шевът е добър, но това не е моята глава... Жените-космонавти в космоса без козметика не летят.