Съдят шофьор, згазил 52-ма души. Съдията пита:
- Подсъдими, Обяснете ми как оспяхте да направите това?
- Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: Карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам че от едната страна на Пътя вървят 50 човека а от другата 2-ма. И тъй като не съм изверг да прегазя 50 души, избрах двамата. Тъкмо згазих единия, Когато втория, Мръсникът му с мръсник побегна на другата страна...
трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия:
-Защо ти е насинено окото?
-Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото.
Попитали втория.Пак същата история.
-Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи.
Попитали третия:
-А ти пък целия си пребит. :(.Защо така?
-Вие знаете ли кво е кит?