Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия: -Защо ти е насинено окото? -Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото. Попитали втория.Пак същата история. -Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи. Попитали третия: -А ти пък целия си пребит. :(.Защо така? -Вие знаете ли кво е кит?
Рибари 7,721 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си доктора в кабинета. Отваря се вратата и влиза човек, на който от носа му стърчи морков, от ухото банан, а от задника една краставица. И стене: — Докторе, какво става с мен? — Пич, мисля, че не се храниш правилно! Резултат 5:0. Тече 15-та минута на първото полувреме. Трябва нещо да се направи. Най-после! Предстои смяна в отбора. Треньорът заменя играча с номер 12...с каса бира. - Тате, откъде се появяват малките слончета? - Ами виж сега, Иванчо… - Само не ми разказвай за щъркела - щъркела не може да вдигне слон! Вървял си бика Белчо и минал покрай един двор... Вътре имало такава крава, направо на Белчо му прищракало и му се доклатило. - Здравей, коя си ти? - попитал мъжкаря. - Аз съм Сивушка Недостъпната, но... за теб съм само Сивушка - и му смигнала. Белчо това и чакал. Засилил се и прескочил дувара. - А ти кой си? - поискала да знае кравичката. - Аз съм Белчо Надарения, но за теб съм само Белчо, ’щото дарът ми остана на оградата... Знаете ли, че... Напоследък адвокатските такси така се качиха, че много по-евтино е да си платиш направо на съдията!