Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка по физика: - Ето ви пример за равнозакъснително движение: Нали знаете там, в колата има един педал, дето шофьорът го натиска...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Депутат се разболял тежко. От парламента му изпратили телеграма: "Желаем скорошно оздравяване! 96 - за, 121 - против."
Политически
03.10.2017
3,050 прегледа
Следващ →
Още вицове
След 30 години едни съученици се би ли събрали на банкет. Имало много лекари, учители, техници, инженери и един свещеник. По едно време един от учителите попитал: — Василе, кажи ми честно, има ли бог или не? Свещеникът въздъхнал и отговорил: — Нека да не си говорим за работа!
Много ергени мечтаят за красива, скромна, грижлива жена. - Много женени мъже мечтаят за същото.
Тайната на щастливия брак и до днес си остава тайна.
Семейство Ростови разпродава мебелите си. Влизат в стаята на Наташа. - Мадам, колко струва това легло? - То не се продава - спомен ми е от интимните отношения с поручик Ржевски. - Мадам, а колко струва този роял? - Той не се продава - спомен ми е от интимните отношения с поручик Ржевски. - Мадам, а колко струва този шкаф? - Той не се продава - спомен ми е от интимните отношения с поручик Ржевски. - Извинявайте , но тук остана май само полюлеят... - Грешите, поручик Ржевски беше голя-ам палавник...
Един пич с Трабант си пътува по Цариградско шосе. На светофара на Орлов мост, обаче нещо се заблеял и се ударил в задницата на един Баварец пред него. Подава се от джама на Бавареца една мутра, поглежда с укор! Пича направо се шашнал, свил ръце в молитвена поза, накатал се в ембрионално кълбо... Светнало зелено и Бавареца отфучал напред. На следващия светофар, до Ялта, пича едвам се съвземал и пак - фрааааас в задницата на Бавареца! Писнало му на мутрата, изскача от Бавареца, тръгва заканително към пича с Трабанта - оня вече се примирил с безславният си край... обаче мутрата вика с бяс: - Абе, брато, като ме нема мене ти как спираш, бе!