Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато Чък Норис тренира, машината се калява.
Любими Герои 3,587 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: - Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа. Мъж влиза в една банка да се консултира: - Желая да започна малък бизнес. Какво трябва да направя ? - Купете си едър бизнес и малко почакайте. - Отговорил консултанта. - Ако не си ядещ кашата, ще повикам Баба Яга! - Мамо, нали не мислиш, че тя ще я яде? - Какво е дисциплина? - Това е изкуство да бъдеш винаго по-глупав от началника си. Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал: - Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега??? - Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния. - Ми ти като станеш на 50 а жена ти на 30-ще си лягате ли??? - Ми да!!! Защто да не си лягаме?!! - Е добре! Ами ти като станеш на 60 а жена ти на 40??? Какво ще правиш тогава!!! Пак ли ще си лягате?!? - Ха!!! Че кой си ляга с четиридесет годишна жена!?