218 снегорини изкара Борисов през нощта в София
----
Двама си говорят:
- Чу ли, че цяла нощ Бойко Борисов е наблюдавал почистването на снега (218 машини били чистили)?
- Чух, ама не разбрах къде... няма и три сантиметра сняг..
----
Пак ни изненада снега, засега почти го няма...
----
Един чете новините и казва:
- Добре де, а преди кой е изкарвал снегорините...
----
- Защо са изкарали 218 снегорина?
- Правили са суха тренировка :-)
----
Някои медии даже публикуваха снимки. Снимките са били направени в киноцентър "Бояна", където на разположение са имали машина за снеговалеж.
-----
- Ало, господин Борисов, тук един снегорин затъна.
- Преигравате!
- Да, но вие почнахте първи!
В училището учителят казва на учениците:
- Който от вас окончателно се смята за пълен тъпак, да стане!
След дълга пауза става един ученик.
- Значи ти се смяташ за пълен тъпак?
- Е, не съвсем, но е някак си неловко само вие да стоите прав.