Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В училището учителят казва на учениците: - Който от вас окончателно се смята за пълен тъпак, да стане! След дълга пауза става един ученик. - Значи ти се смяташ за пълен тъпак? - Е, не съвсем, но е някак си неловко само вие да стоите прав.
Разни 2,087 прегледа
Следващ →

Още вицове

Синът пита баща си: - Каква е добрата жена? Баща му отвръща: - Добра жена е тази, която има голям ..., може здраво да държи в ръцете си ... и си пада малко ..... Синът: - Стига бе, тате? Бащата: - Не ме разбра правилно. Тя трябва да има голям апартамент, здраво да държи домакинството и и да е малко глупава. А тази, за която ти си помисли е отлична жена. Младо момиче пита майка си: — Мамо може ли да се оженя за гаджето си Брад? — Разбирасе че не!!! — Но аз го обичам. — И аз го обичам но не се женя за него. Животът е шибан! Но искам да се запозная с тоя, който е шибал и да му стисна ръката! Няколко дни след сватбата булката се обажда на майка си: - Никога повече няма да се омъжа за журналист! - Какво е станало, дъще? Все пак той е хубав съпруг. - Какво е станало ли?! Публикувал е във вестника любовните писма, които съм му писала преди сватбата. - Не се ядосвай, това трябва да те ласкае. - Но, мамо, той ги е публикувал на страницата с хумора! Мъж влиза във фризьорски салон. - Как да ви подстрижа? - пита фризьорката. - Ами, малко е сложничко. Значи, искам отляво да ме острижете до кожа, отдясно да е на зиг заг, отзад да е на стълбичка и най-важното, точно ей тука, отгоре на главата (показва с пръст) искам да ми направите една дупка в косата... - Съжалявам, но не мога да ви подстрижа така. - възмущава се фризьорката. - Така ли? А миналия път как успяхте да го направите?!?