Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кандидат-депутатът Иванов е изрод и доносник! (публикацията е платена от фонда на кандидат-депутата Петров)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Из чатовете: - Ти какво с какво се занимаваш? Пита ухажора - Поя говеда! Отговаря тя. - Ооооо..., значи си фермерка? - Не бе говедо, барманка съм
Разни
25.04.2023
25,549 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ.
Въпрос: Каква е разликата между черквата и жената? Отговор: При черквата първо влизаш и после се молиш, а при жената е точно обратното.
Пиян се вози в тролея. Контрольорът се провиква: - Билетчета и карти! Пияният добавя: - И две бири, моля!
Чукче пита баща си: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме… и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.
Учениците с нетърпение вече чакат ваканцията....