Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Из чатовете: - Ти какво с какво се занимаваш? Пита ухажора - Поя говеда! Отговаря тя. - Ооооо..., значи си фермерка? - Не бе говедо, барманка съм
Разни 25,549 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ. Въпрос: Каква е разликата между черквата и жената? Отговор: При черквата първо влизаш и после се молиш, а при жената е точно обратното. Пиян се вози в тролея. Контрольорът се провиква: - Билетчета и карти! Пияният добавя: - И две бири, моля! Чукче пита баща си: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме… и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя. Учениците с нетърпение вече чакат ваканцията....