Зайо спечелил на лотария, купил си BMW отишъл да сваля Лиса. Но все не можел да я прикотка в колата. Един ден я излъгал:
- Лисо, я ела насам да ти кажа нещо на ухото...
Лисицата протегнала глава през вратата към Зайо, а той вдигнал стъклото нагоре, приклещил я и я опънал.
Вълкът в това време гледал завистливо отстрани и си мислел: "Абе аз пари за BMW нямам, ама барем една странична врата да си купя..."!
Малко момиченце пита:
- Татенце, искам да си имам малка сестричка.
Бащата се опитва да бъде остроумен и казва:
- Миличка, ти си имаш сестричка?
- Имам ли си? - смутено пита детенцето.
- Разбира се, - казва бащата, - Просто не я виждаш защото като влезнеш през предната врата, тя винаги излиза през задната врата на къщата.
Малкото момиченце няколко секунди мига учудено и казва:
- Ааа, имаш предвид, че прави, както другия ми татко?