Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви Исус Христос през пустинята. Изведнъж среща един дядка, който реве, та се къса. - Защо плачеш - питал го Христос. - Изгубих сина си... - А как изглеждаше? - Ами имаше пирони по ръцете и краката. - Татко?! - Пинокио!
Други 2,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза човек в бара и пита: -Абее, хора имам проблем, некой да ми помогне? Из сепаретата се чува: "Казвай, ще ти помогнем". -Значи, нали знаете как е в една връзка на втория месец? За всяка дреболия я ревнувам. Все излиза с приятелки, а като я питам кои са, казва че не ги познавам. Всеки път се прибира късно, чакам да се върне с такси, а тя идва иззад ъгъла и не виждам с каква кола идва. Веднъж реших да я проследя, като излизаше нощем. Спря на един паркинг, аз близо до нея, ама то е полунощ, и къде-къде да се скрия, скрих се под колата и "О, УЖАС" какво да видя! Гърнето на колата е пробито!..Кажете ми да заваря ли парче метал или да сменям гърнето? Защо блондинката не говори,когато прави секс? Защото майка й и е казала да не говори с непознати Aко приказните герои имаха сайт за запознанства, какви ли щяха да бъдат обявите в него? Може би такива... Обява на баба Яга: - Търся сладки момченца с цел бърза консумация на отношенията! Обява на Ламята: - Търся трима юнаци, на които да им покажа... огън от любов! Обява на Кашчей безсмъртни: - Безсмъртен търси смъртна, за чиято любов да умре! Обява на Красавицата от "Красавицата и звяра": - Красавица си търси мъж, който става звяр в леглото! Обява на Вълка: - Търся момиченце с червена шапчица, с което да изляза в гората за... вечеря! п.п. Моля да не ми пишат козлета, прасенца и баби – тях ще ги оставя за закуска! Обява на Звяра от "Красавицата и звяра": - Беден и грозен търси богата и красива с цел брак по сметка! Обява на Пепеляшка: - Гола и боса търси принц да я облече и обуе! Обява на Аладин: - Търся си богата жена или вълшебна лампа, че сметките от ЧЕЗ ми идват в повече! Обява на Хитър Петър: - Печен търси обезпечена! Един ден началникът на смяна в едно софийско РПУ събира подчинените си след поредния гаф: - Пак се издънихте! Какво да ви правя, като сте такива тъпи? За наказание искам всеки от вас, тринайсет глупаци, да измисли по едно хищно животно и утре да ми го каже. Прибира се един от подчинените в къщи умислен и жена му го пита: - Защо си умислен, скъпи? - Шефът ни поръча да му кажем утре по едно хищно животно, ама аз не се сещам! - Как не се сещаш! Ягуар, бе, скъпи! - Вярно! Как не се сетих! И заспал спокойно. На другата сутрин отишъл на работа и се наредил първи в редицата. Изведнъж влязъл началникът: - Бързо! Всеки да си казва животното! От изненада нашият човек си забравил животното... - Я... я... Беше нещо с "я"...! Да! Януари! И така след него се започнало: - Февруари! - Март!... А полицай 13 усилено се чешел по главата. - Септември! - Октомври! - Ноември! - Декември! Номер 13 се чудел какво да прави и най-накрая рекъл: - Ами, то... Честита Нова година! - Знаете ли защо на една циганска сватба има толкова много ядене? - За да не кацат мухи по булката!!