Интервю с министъра на образованието. И той се жалва, че учениците не могат да пишат правилно подарък, център, въздух ( а пишат "подарак", "центар", "въздох").
Министъра:
- Пишат "замарсен", вместо замърсен.
Журналистката:
- Ама "замарсен" не е ли правилно?
Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад.
- Кво правиш бе, брато?
- Как кво правя, ям.
- Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад!
- А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна...