Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чалгаджия и Хеви-Метълист ще бъдат екзекутирани в един и същи ден. Вдоят ги на бесилката изправят ги под нея и питат първо чалгаджията: - Имаш ли последно желание? - Ами искам ако може да чуя за последно "Доко, Доко" - Добре ей сега ще донесат магнетофон. А ти през това време - обръща се към Метъла - кажи имаш ли ти някакво последно желание? - Ами ако може да ме обесите преди да се върне оня с магнетофона...
Разни 4,243 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж имал папагал, който псувал всеки човек. Стопанинът му се запознал с една жена и я поканил в тях на вечеря. За да не се изложи завързал на папагала две въженца (синя и червена). Казал му: - Когато жената дръпне синята ще кажеш "Добре дошла", а когато дръпне червената - "Много сте красива тази вечер!". Жената дошла. Хапнали, пийнали и тя взела да разглежда къщата. спряла пред клетката с папагала и попитала: - Какви са тези въженца на краката на папагала ти? Мъжът с нескрита гордост я подканил: - Дръпни и ще разбереш! Дръпнала тя синята и папагалът казал: - Добре дошла! Тя се зарадвала, дръпнала и червената. Папагалът казал: - Много сте красива тази вечер! Тя се зарадвала още повече и подръпнала двете въженца едновременно - папагалът: - Ще падна, ма шматко-о-о! Полицай спира автомобил за проверка. - Пиши сега, на този бял лист хартия, какви нарушения направи до момента, но на финикийски! - Но, господин полицай, аз не знам финикийски!?! - Знаеш, знаеш! Пиши защо направи всички нарушения! Човека взел белия лист, подържал го известно време, па взел една банкнота от 20 лева и я подал на полицая в сгънатия лист. - Онзи разтворил листа и казал на водача: - А-а-а! Не можеме да пишеме, а половината писмо сме го написали! Аз съм за хубавите женски гърди...с две ръце!!!:-) Ако един мъж падне на колене пред жена, той се надява, че скоро ще си сменят местата. На автобусната спирка стои възрастна баба с багаж пред себе си и с треперещи ръце натиска копчетата на gsm-a си. Минава младеж. - Синко, помогни ми да напиша един sms. - Добре, бабо, какво да пиша? - Пиши:"Гадино, не ме търси! Отивам при мама!"