Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Пешоо, колко е часът? - Три. - Пешоо, колко е часът? - Шест. - Пешоо, колко... - Иване, има ли значение - с доживотни присъди сме...
Разни 3,840 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща се връща от работа и синът му го посреща възторжено още на вратата: - Тате, мама много ще се зарадва, че си идваш! - А къде е тя сега? - Ами от един час говори с теб по телефона и все ти повтаря колко много те обича... Разликата между негър и зимна гума? - Когато сложиш верига на зимната гума тя не започва да рапира. Както в приказката, един мъж хванал златната рибка и решил да я освободи. В знак на благодарност тя предложила да му изпълни едно желание. - Не знам какво да си пожелая - казал мъжът. - Имам си всичко - хубава къща, хубава работа и красива жена. Какво друго да искам от живота... - И все пак искам да ти изпълня едно желание. Мислил мислил мъжът и накрая решил: - Искам с жена ми по време на секс да свършваме едновременно. - Сигурен ли си, че това искаш? - попитала златната рибка. - Не мога да се сетя за нещо друго, което да ми липсва - отвърнал мъжът. Тръгнал да се прибира и по пътя към вкъщи ... свършил 3 пъти. Новини. Вчера на "Цариградско шосе" в района на 7-ми километър се състоя съзстезание за "най-добър в професията" между служителите на КАТ. Пoбедител стана младши лейтенант Крадлев, който без значка, радар и палка успя да глоби 26 шофьора за превишена скорост, 18 - за шофиране с различни странични огледала за задно виждане (едното ляво, другото дясно), 8 - за недопустима тонировка на слънчевите очила, намиращи се в жабката, 34 - заради искането да се представи и да обясни причината за спирането, 3 - ей така без причина. Ръководството високо оцени професионализма на Крадлев и го награди почетна грамота и ценен подарък - радар с постоянно фиксирана скорост 94 км. в час. Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне!