Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В апартамента на ветеринарен лекар късно през нощта звъни телефонът. - Докторе, на покрива на къщата ми има котка, която прави с*кс и ми пречи да спя. Какво да направя? - Обади й се по телефона! - Мислите ли, че ще спре? - Е, аз спрях!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
- Какво е Риск? - Да пръднеш, когато имаш диария.
Други
04.10.2017
2,916 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво ще правиш на Св. Валентин? — Какъв ден се пада? — Петък. — Леща!
Дъщеря пита майка си: - Маменце, кажи ми, какво са парите? - Парите, скъпа дъще, - замечтано казва майката - това са мерцедес, скъпо уиски, красиви мъже. - A kaтo нямa пари? - пита дъщерята. - Ами... - трамвай, чай, баща ти...
Жена се връща от продължително гостуване при родителите си и заварва мъжа си сред купчина празни бутилки. - Откъде се взеха толкова бутилки?! - възмущава се тя. - Не знам! - чуди се мъжът. - Никога не съм купувал празни бутилки.
Веднъж Иванчо казал на майка си: - Мамо, мамо, имам двойка! Не научих онова стихотворение! - Веднага отивай в стаята си и го повтаряй още два пъти! После пък отишъл при баща си. - Тате, тате, сега пък имам двойка за съчинението по български език - не го направих хубаво... Бащата се ядосал: - Я веднага отивай в стаята си и си го повтаряй два пъти заради оценката, за да ти влезе нещо в тиквата! Но Иванчо бил достатъчно разтроeн, че да повтаря каквото и да е било. Той отишъл при Марийка... Но не щеш ли - тя била гола... Оправил я набързо, а тя вбесена му викнала: - Абе, ей, нещастник! За двойка си! - Два пъти ли още да го повтарям?
Щирлиц вървеше по улицата на нощният новогоден Ханой. Изведнъж насреща му излиза дракон… \"За щастие\" - мисли си Щирлиц. \"За вечеря\" - мисли си драконът.