Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
10 причини защо Новогодишната елха е по-добра от жената: 1. Новогодишната елха не се вълнува колко новогодишни елхи сте имали преди нея. 2. Въобще не й пука, ако използвате екзотични електрически приспособления. 3. Можете да вържете Новогодишната елха, да я метнете на задната седалка и така да за я закарате до вкъщи. 4. Можете да пипате Новогодишната елха, преди да сте стигнали вкъщи. 5. Новогодишната елха се отнася спокойно, че гледате футбол целия ден. 6. Новогодишната елха няма да се разсърди, ако й счупите някое украшение. 7. Спокойно можете да загледате всяка Новогодишната елха без да има последствия. 8. Когато повече не ти е нужна Новогодишната елха, може просто да я изхвърлите. 9. Новогодишната елха не ви ревнува от други Новогодишни елхи. 10. Не й пука, че в шкафа имате изкуствена Новогодишна елха.
Разни 1,564 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както е известно, смъртоносният вирус “I love you” има способността да мутира. За да се предпазите, е необходимо да знаете следното: Първоначално той се променя в “Харесваш ми”. След това преминава в “Харесваш ми, разбира се, но нека си останем само приятели”. Оттук следва преход в “Само исках да се запозная...” По-нататък: “Мисля, че трябва да свършим с това”, “Спри да ми звъниш, тъпако”, “Идиот!” и накрая не по-малко смъртоносният вирус “Майната ти!” Забелязали ли сте, че когато гостите си тръгват, питат:"Нещо да не сме забравили?", а роднините:"Всичко ли взехме?" Срещнали се двама ескимоси, единият от които минавал за най-умния в селото. Другият го заговорил: - Като си толкова умен, я да те питам нещо. Кажи ми - бели жени има ли? - На юг, където е топло, има бели жени. - отговорил първият. - А черни жени има ли? - Още по-на юг, където е още по-топло, има и черни жени. - компетентно отговорил знаещият. - А черно-бели жени има ли? - с нарастващ интерес попитал невежата. - Е, ти много искаш! Няма! - По дяволите! Пак съм спал с пингвин! - Какво е истинска умора? - Това е когато влизаш в стаята си, а там на леглото лежи гола красавица. Отиваш към нея, събличаш се, избутваш я от леглото и си лягаш да спиш... Връща се момиченце в къщи и казва на майка си усмихнато: - Мамо, мамо днес имах шестица по биология. А майката и казала: - Хъ.. кво ти пука ма нали си болна от левкимия.