Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
10 причини защо Новогодишната елха е по-добра от жената: 1. Новогодишната елха не се вълнува колко новогодишни елхи сте имали преди нея. 2. Въобще не й пука, ако използвате екзотични електрически приспособления. 3. Можете да вържете Новогодишната елха, да я метнете на задната седалка и така да за я закарате до вкъщи. 4. Можете да пипате Новогодишната елха, преди да сте стигнали вкъщи. 5. Новогодишната елха се отнася спокойно, че гледате футбол целия ден. 6. Новогодишната елха няма да се разсърди, ако й счупите някое украшение. 7. Спокойно можете да загледате всяка Новогодишната елха без да има последствия. 8. Когато повече не ти е нужна Новогодишната елха, може просто да я изхвърлите. 9. Новогодишната елха не ви ревнува от други Новогодишни елхи. 10. Не й пука, че в шкафа имате изкуствена Новогодишна елха.
Разни 1,562 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не задавайте въпроси на боксьор, на които да не може да отговори с думи. Жена се кара на мъжа си: - Как можа така зверски да се напиеш на погребението на чичо Митко вчера! - Не съм бил пиян!- защитава се съпругът. - Да бе, не си бил! - продължава да дудне тя.- А кой се изправи с чаша ракия върху ковчега и викна: "Тишина! Да дадем думата на виновника за това тържество! " ? Голяма фирма. Шефът свиква подчинените си на събрание и започва да ги разпитва нещо. След продължителна разправия викат портиера – 70-годишен пенсионер. — Ти спал ли си със секретарката ми? — Ама как, господин началник, не съм си и помислял… — Добре, тогава ти ще идеш да й кажеш, че е уволнена. Женска мечта: поне веднъж в живота да излезе с пълни торби не от супермаркета, а от бижутерийния магазин. Нощен разговор между съпрузи. Тя: - О, мили... Той: - Остави ме на мира! - Но това няма да ти отнеме много време... - Но след това няма да мога да заспя! - А аз не мога да заспя без него! - Как можеш да мислиш за подобни неща в 3 часа посред нощ? - Защото цялата горя... - Всяка нощ едно и също! - Ако ме обичаше, нямаше да се налага да те уговарям толкова! - Ако ти ме обичаше, нямаше да ме будиш посред нощ с твоите глупости! - Ти не ме обичаш! (хълцане) - Добре, добре, ще го направя... - Какво? Трябва ти фенерче? - Но нищо не виждам! - Ти трябва да го усещаш! - Намерих го. Сега по добре ли е? - Разбира се, скъпи! - Добре, хайде да спим. Само запомни, това е последният път когато включвам този проклет климатик!!!