Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Нормален депутат от "Атака"? - С колко букви? - С николко, шегувам се...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Една жена в пътническо бюро: - Един билет за Ню-Йорк! - С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк? - Не искам компания, сама ще пътувам!
Други
04.10.2017
2,810 прегледа
Следващ →
Още вицове
В една лудница, след дълги лечения, извикали всички луди и за да проверят дали са се излекували ги наредили на ръба на един празен басейн и им казали да скачат вътре, всички скочили само един останал на ръба. Докторите помислили че се е излекувал и го попитали: — Ти защо не скачаш? — Еми, не мога да плувам.
- Какви са послените думи на хакера преди смъртта? - Log Out.
Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал: - Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи! - Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас. Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал: - Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите. - Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.
Когато пуша на балкона никога не изхвърлям фасовете долу, понеже ме е страх, че вятърът може да ги отвее в някой отворен прозорец, ще започне пожар, ще гръмнат газови бутилки, ще загинат хора, ще започне следствие и ще стане ясно, че аз съм виновен, ще ме покажат по телевизията и мама ще разбере, че пуша.
Иванчо помолил Марийка: -Марийке,я ми откъсни една ябълка! Марийка се покатерила на дървото,откъснала ябълка и я дала на Иванчо.На другия ден Иванчо пак помолил Марийка да му откъсне ябълка.Както се катерила Марийка майка и я видяла и и казала: -Марийке, слез от там Иванчо ще ти види гащичките. А Марийка отговорила: -Не се безпокой,мамо вече ги свалих.