Един отива на доктор и вика:
- Порязах си ръката, с какво да я намажа?
- Ооо, трябва да се реже - казал доктора.
Човекът побягнал към друг лекар и му се оплакал:
- Порязах си ръката,отидох при ваш колега,а той поиска да ми я реже.
- Как ще се реже бе! Ей ти едни хапчета, пий ги, тя сама ще падне - рекъл доктора.
Предлагам Бойко освен патриарх да стане и папа, така ще е първият успял да обедини двете църкви и ще може да отреже лентата на новата християнска религия.