Три прилепа са много гладни. Пращат първия за храна той се връща и казва:
- Виждате ли онази река? Двата прилепа:
- Да!
- Е, няма нищо! Пращат втория той се връща и казва:
- Виждате ли тази планина?
- Да!
- Няма нищо! Пратили третия той се връща в кръв и казва:
- Виждате ли онова дърво?
- Да!
- Е,аз не го видях!
Отишъл един фермер при сексолог, седнал и държи една диня в скута си и:
- Вече няколко години правя секс, а не мога да намеря клитора!
- Но... тя динята няма...
- Ама докторе... Какво си помислихте, че съм някакъв извратеняк ли?! Динята за вас съм я донесъл... аз за козичката говоря...