Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Докторе! Защо всички ми се оплакват от живота! - Уф! Как ми писна тази работа!
Лекари 3,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две деца: - Сега разбрах защо щъркелите отлитат на юг! - Защо бе? - Ми нали и негрите и те искат да имат деца! Ако сте решили да започнете спор с жена си помислете много добре,защото след 10-15 мин.на вас ще ви е омръзнало да крещите,а тя те първа ще е разгряла Иванчо и Марийка лежат на полянка. Гледат - жребец качва отзад млада кобилка. Марийка: - Иванчо, а как той е разбрал какво й се иска? Иванчо: - Най-вероятно по миризмата. Продължили да лежат. Марийка казва: - Иванчо, ти да не би да си хремав... Един борец си гледа телевизия, но се почуква на вратата. - Кой еееее? - пита той ядосан - Аз съм - Jan-Klod Van Dam! - Да се махате от тук, че като излиаза и четиримата ще ви пребия!- казал бореца. Една студентка (скромна) щяла да се омъжва за арабин. В деня на сватбата майка й й казва насаме: - Дъще, довечера като си легнете - мъжът ти ще си поиска това, което му се полага. Ти не трябва да се дърпаш, но запомни - арабите обичат да го правят и на другото място, а не само където трябва. Ти не трябва да му позволяваш. - Добре, мамо. Всичко минало както трябва. След година и половина арабинът взел че си поискал и на другото място, а жена му казала: - Не - в никакъв случай - по-скоро ще умра! А арабинът учуден попитал: - Чакай - ама няма ли да правим деца?