Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Градска девойка за пръв път от години на гости на баба си на село. - Бабо, а къде може тука да се ходи нощно време? - Е в тая кофа...
Разни 4,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кажи, кое е по-тежко - килограм желязо или килограм памук? - Я застани под балкона да проверим! - Господин капитан, донесох си молбата за отпуск. - Остави я в хладилника. Инструкторът по кормуване пита своя ученичка: - Какво ще направите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело? Жената се замисля и отвръща: - Няма да се притесня особено, имам резервно... Веднъж вълкът хванал Червената шапчица. Но, за негова изненада, тя скочила в обятията му, и започнала да му шепне в ухото, дишайки тежко: "Бъди лош с мен, бъди зъл, направи ми нещо мръсно! ". Вълкът помислил малко... и й счупил крака! Един ескимос след пиянска вечер и много здрав секс отива при старейшината на селото да му зададе 1 -2 въпроса. - Велики вожде искам да те питам нещо. - Питай. - Велики вожде, имали бели жени? - Да. Но те живеят на юг от нас. - А има ли черни жени? - Да има. Те живеят още по на юг. - А има ли черно -бели жени? - Не. За такива жени не съм чувал!? ! - Еееее... мамка му....пак съм чукал пингвин снощи...