Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си: - Мамо, как съм се появил на бял свят? - В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: - Тате, как съм се появил? - В роза те намерихме! Накрая в съчинението си Иванчо писал: - Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот...
Ученически 9,662 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не дошъл Иванчо един ден не училище и на другия учителката го попитала: - Защо те нямаше вчера в училище, Иванчо? - Тате ме накара да заведа козата на пръч, госпожо! - Че не можеше ли баща ти да свърши работа? - Абе той тате, че може, верно, ама козата си иска пръч, госпожо. Главният лекар си взема една седмица отпуск и отива на лов. Връща се мрачен и навъсен. - Какво стана? - пита го старшата сестра. - Нищо не можах да убия - жалва се докторът. - Е, ако си бяхте стояли в болницата.. Ева попитала Адам: - Искаш ли ме? А той й отговорил: - Че коя друга да искам? Говорят си две циганки и едната пита другата: - На какво се отопляваш зимата, ма Цоно? - Как на какво? На цимент! - отвръща Цона. - Е как така на цимент? - Еми нагреваме го и легаме отгоре докато е топъл ма, Пено! Една брюнетка казва на друга със завист: - Добре са си блондинките! - Защо? - Ами, защото не ги заплашна мозъчен удар!