Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на кебапчийница: "Продаваме кучешки кожи"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки си говорят, едната пита: - Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: - За да ги запомнят по лесно брюнетките!
Блондинки
04.10.2017
5,468 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно овчарче страшно много му се искало да бъде с жена. Споделил го в местната кръчма но старите зевзеци решили да се избъзикат с него и му рекли:Не ти трябва, вкараш ли си чукалото в нея - тя ще го отхапе. Минало време и една напориста мома решила сама да си поиска от овчарчето -отишла на мерата където той пасял стадотои без да му мисли се хвърлила на тревата и разтворила крака. Нашия герой се стъписал и си мислел подпрян на гегата:Ще ми го отхапе, ще ми го отхапе ....:В един момент решил и си рекъл -Що не пробвам първо с гегата и взел, че и мушнал гегата в пещерата -а тя от изненада взела, че пръднала. Овчарчето взело, че отскочило на два метра и рекло:Бах маа му, не стига, че хапе ами и ръмжи.
- Сине, като пораснеш, какъв искаш да станеш? - ъъъ...градинар. - Да, ..а какъв друг? - Може и пощальон. - Хм, а нещо друго? - Водопроводчик! - Жено!!! Нашият май е намерил онази скрита касета с немските филми!!!!
В гащите на Чък Норис е сниман филма "АНАКОНДА".
Как може да се накара женската аудитория да гледа футбол? Трябва футболистите да играя без гащи.
Американец, англичанин и руснак решили да проверят къде ехото е най-дълго. Отишли в Америка. Качили се на най-високата планина и американецът викнал: - Ехо-о-о... - Хо-хо-хо... - отговорило ехото. Отишли в Англия. Качили се на най-високата планина, англичанинът извикал. Ехото отговорило: - Хо... Отишли в Русия, качили се на най-високата планина и руснакът извикал: - Водка-а-а... Ехото отвърнало: - Где? Где? Где-е-е...