Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Термина "черна дупка" не е политкоректен, предлага се да се замени с "афроотверстие".
Бисери 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им : -Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате живи! Турчинът: -Искам да имим всички долари на света! Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял. Французинът: -Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска! Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден. Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко. Дявола го питал: -Аде не измисли ли вече?! -Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси! Във всяка болница има двва вида пациенти: едните са сериозно болни, а другите се оплакват от храната. Двойка лежи на дивана и гледа телевизия. – За какво си мислиш? - попитал мъжът. - За каквото и ти! - отговорила жената. - Чудесно, донеси и на мен една бира!!! Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш "- След като изкачите хълма на третото склонение, пред вас ще се покаже необятната равнина на латинския език..." Преподавател в СУ по латински език