Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф на фирма вика при себе си един от служителите. - Чувам, че постоянно се молите на Бог за повишение на заплатата. Вярно ли е? - Вярно е, господин директор. - В такъв случай трябва да ви кажа, че вашето желание никога няма да се сбъдне. - Защо? - Защото не обичам, когато моите подчинени се обръщат към по-висшестояща инстанция през главата ми.
Професионални 6,386 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората поставили автомат (машина) на която най-горе пишело "за 10 стотинки свирка" Пръв на машината се наредил Зайо, пуснал 10 стотинки и го пъхнал вътре.... След 10 минути Зайо си тръгнал щастлив към вкъщи и по пътя срещнал Вълчо - Зайо защо си толкова развълнуван? - Е как защо ей там има една машина която за 10 стотинки прави свирки! И Вълкът хукнал! Срещнали се отново след час, но Вълчо целия в кръв и реве. - Какво стана бе Вълчо хареса ли ти машината дето за 10 стотинки прай свирки? А Вълчо облян в кръв промълвил през сълзи... - А Защо не ми каза че за 20 стотинки остри моливи??? Да утешаваш другите, не значи, че трябва да отстраниш мъката им, а да им помогнеш да я превъзмогнат! Шерлок Холмс и Доктор Уотсън пикаят в тъмнината зад ъгъла… - Холмс, защо аз пикая толкова шумно, а вие практически не се чувате? - Елементарно, драги ми Уотсън! Това, приятелю мой, е защото вие ми пикаете на обувките, а аз на свой ред ви пикая в джоба… Таралежът: "Да слизам ли?" Четката: "Давай! Давай! Още!" - Джек, услужи ми с кутия кибрит! - Не, това няма да се случи повече! - Защо? - Всеки пък, когато ти давам кутия с кибрит, ти ми я връщаш без една клечка...