Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Катаджия спира кола в края на тежък работен ден: - Добър ден, сержант Иванов, моля, парите за проверка...
Професионални 8,414 прегледа
Следващ →

Още вицове

Напоследък се съмнявам в нуждата от т. нар. "спящи полицаи"... Достатъчно е да не ремонтират пътя. -Какво е общото между девицата и жената на диета? -И двете си умират да опитата Стои си Заекът в сянката на едно вековно дърво и покрай него минал таралежът. Заекът му вика закачливо: -Ей, Тарльо, накъде? -Уф, неми е до закачки, бягай и се пази, в гората се е появил едим много вежлив и много еблив лос, вече пострадаха мечката, вълкът, лисицата, даже и порът, горкият е доста стресиран от случилото се... - едва промълвил и побягнал таралежът. Заекът подигравателно викнал след него: -Е, стига с тези тъпотии, бе рошав, това е пълна идиотщина, стой да си правим компания! Доскучало му на Заека и тръгнал да се прибира - пийнал си отвара от моркови, позяпал тв и се приготвил да си ляга. Сетил се за думите на таралежа и за всеки случай си сложил една коркова тапа в задника. По едно време, тъкмо вече се унасял да спи, когато чул шум от отваряне на шампанско и следните думи: -Добър вечер, Зайко! Две гарги летели, особено третата. Едната попитало: - Колко е часа? Другата отвърнала: - Вторник. Първата: - Тогава няма да си купя хладилник. И без това не пуша! Сутрин, понеделник, малка фирма, началото на работния ден, пристигат служителите, включват компютрите. Влиза един определено махмурлия. Шефа: - Пак ли сте пили през почивните дни? Служителят: - Пил съм, но ако плащахте тук нормално, щях и да мезя.