Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво ще правиш на Св. Валентин? - Какъв ден се пада? - Петък. - Леща!
Разни 2,825 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо влиза в едно бистро, поръчва си един джин с тоник и вижда страшно маце му се усмихва от една маса. Нашият скача веднага: -Как се казваш, съкровище? -Кармен! -Ммм, много готино име! Кой ти го измисли? -Аз сама, много обичам английският език, та от там си го конструирах. -А, ти как се казваш сладур? -Ммм, аз се казвам Ебджин... Когато бях малък, се молех за колело. После разбрах, че Господ работи по друг начин: откраднах колело и започнах да се моля за прошка. Две комарчета си летели и си пели и по едно време единия казал: - Чакай малко, че ми влезе муха в окото! Мъж пълзи в пустинята, обезводнен съвсем. Гледа към небето: - Господи, така съм жаден, така те моля за вода...И за чий х_й трети ден ми подхвърляш тези лопати???! Възрастна съпрузи се разхождат в парка. Жената казва: - Пешо, помниш ли как ме чакаше ей на онази пейка преди 38 години? - Помня, там пак седи някакъв идиот...