Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: - Ей, дългия! Кой е най-красив в гората? - Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: - Ало, раираната! Кой е най-красив в гората? - Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: - Ти там, клепоухия! Кой е най-красив в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: - Ей, кво се нервираш бе? Можеше просто да кажеш - "не знам".
Животни 7,935 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Уважаеми режисьори на реклами на храни! Никой не яде, като на забавен кадър със затворени очи! С уважение, нормални хора" - За да събудя интереса към музиката, купих на внука цигулка. Но нищо не излезе от това... - И при мен стана така, когато купих на тъщата куфар. В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис... В телевизионно предаване: - А следващия път ще ви разкажем, как с помощта на фулмастер и тест за бременност да накарате Вашия приятел да се изнерви. Отишъл Путин на гости в Белия Дом при Буш ... и видял на една стена едно червено копче и попитал: - Кво прави това копче? - Аааа изненада! Натисни го и ще видиш - му отговорил Буш. Путин го натиснал и върху него се изляла една кофа вода... Прибрал се той в Русия, а след това Буш решил да отиде на гости при Путин. Влезнал при него и гледа едно червено копче на стената и попитал: - Абе кво прави това копче на стената? - Аааа изненада виж сам! - му отговорил Путин. Буш го натиснал и нищо не станало и казал: - Ааа... аз ще си ходя към щатите... А Путин му отговорил: - Какви щати?!?!...