Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче: - За кучето платихте ли? - Не! Подарък за рождения ми ден е.
Блондинки 10,277 прегледа
Следващ →

Още вицове

2 ч. след полунощ. В спешното отделение докарват двама (трудно е да се каже господа). Ръката на единия е напъхана до лакътя в задника на другия. Докторът, цяла вечер поркал, протрива очи, обикаля кушетката три пъти и с нетърпящ възражение тон отсича: - Господа, вие не сте за тук! - А за къде сме? - ошашкват се ония. - За кукления театър!... Сексът има огромно значение в живота, особено, когато го няма. Яхнал Крали Марко коня си Шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой голем юнак - и от мене по-голям…". Върви нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани… Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой голем юнак - и от мене по-голям…" Върви нататък, гледа Баба Яга: косата й оскубана, зъбите й избити, изнасилена, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: "Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората?" Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: "Жив да си ми, баби, какъв си ми хубав, когато си трезвен…" - Защо жената е по-евтина от колата? - Зарежда се един път на девет месеца. Забутано село в планината: - Дядо, на колко години си? Пиеш ли, пушиш ли? - На 103 съм вече. И пием, и пушим, чедо. Инак нема умиране.