Една блондинка била продавачка в магазин за хранителни стоки. Един ден мъж отишъл да си купи хляб и казал на блондинката:
-Може ли един хляб? А тя му отвърнала:
-Какво да може един хляб?
Обаждане до директора на цирка:
- Г-н директоре, аз мога да свиря на пиано!
- Всички могат.
- Да, но аз мога и да пея!
- Добре, де, кой не може?
- Мога да ходя по въже и да танцувам!
- Друго, пълен съм с такива!
- Илюзионист съм!
- Добре, де добре, нещо оргинално нямаш ли?
- Жонглирам...
- Ама губиш ми времето, бе човече!
- Но, господин Директоре, аз съм кон...