Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Треньор пита футболист: - Какви са препоръките ви от бившия ви отбор? - Препоръчаха ми да си търся друг тим - отговаря футболистът.
Спорт 13,188 прегледа
Следващ →

Още вицове

Училището е прозорец към света, но аз съм културна и минавам през вратата. - От какво се оплаквате? - От безсъние. - И по колко часа спите на ден? - По десет. - Че какво безсъние е това? - Абе аз спя, ама сънувам че съм буден… Софийска улица, натоварено кръстовище, някакъв оранжев Москвич блъска очевидно нова и скъпа западна кола. От москвича излиза поп, а от другото возило - разярена мутра: -Ей, мамицата ти брадата, ей сега ти **** майката. -Спокойно, чедо, всичко ще се оправи, щом сме живи и здрави. -Как спокойно, бе, ти знаеш ли колко струва тая кола, ей сега те пращам при шефа ти! -Няма нужда да се ядосваме, чедо, важното е, че сме живи и здрави. Виждам, че се поддаваш на гнева, по-добре си пийни и се успокой. Тук попът вади едно шише Манастирска гроздова изпод расото и го подава на облещената мутра с блага усмивка. Мутрата отпъва юнашки, обърсва се, видимо успокоен, връща шишето и пита: -Ти, кво, няма ли да пийнеш? -А, не, аз чакам катаджиите… Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш... Преди мача единия отбор дал на съдията 100 лева да свири за тях, а другият отбор 120. Когато почвал мача съдията казал на отбора, който дал повечето пари: - Момчета връщам ви 20 лева и ще свиря честно.