Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един цесекар легнал на смъртно легло. Когато попът дошъл за последното причастие, умиращият му изповядал, че е станал левскар! Попът го попитал учуден: - Синко, защо се предаваш така? А умиращия му отговорил: - Отче, по-добре да умре един от тях!
Спорт 6,996 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо спряха "Господари на ефира"? - Защото не са слугували на когото трябва... Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой. Имаше глупавия навик да отлага за утре, това, което не смяташе да направи никога. - Какво е сила? - Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш. Щирлиц видя наклонена кула. - Пиза… - помисли си Щирлиц - По-малко трябва да пиеш… - помисли си кулата.