Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. - Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето - Не ма, виж колко желязо потъна!!
Разни 7,812 прегледа
Следващ →

Още вицове

На твоя младежки живот, желая аз неспирен възход, щастие, любов, мечти и никога капки горчиви сълзи! Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте? - Властта обещава, че скоро ще спре спадането на жизнения стандарт... - Гадове, единствената стабилност за последните 20 години и нея искат да затрият! Един млад пенсионер решил да си направи разходка до града! Пристигнал той на обяд в града, разхождал се колкото се разхождал и преди да си тръгне решил и си купил Гъска! На връщане обаче минавайки през центъра на града той се спрял пред един киносалон и решил да гледа някой филм, обаче не го пуснали с животното! Селянинът бил хитър и скрил гъската в широкия си панталони и влязъл в киното! Започнал филма! Добре, ама оная ми ти гъска като започнала да шава в панталона му човека неможел да гледа нормално филма! Селянина разкопчал дюкяна си и извадил главата на гъската навън! По едно време седящата до него мадама изпищяла и припаднала! Дошъл лекар свестил я и я пита: - Добре госпожо, разкажете ми какво се случи? Жената отговаря: - Ами седя си аз и си гледам филма и по едно време тоя господин тук си разкопча ципа и си извади члена! Лекаря учуден: - Добре де не сте ли виждала друг път мъжки член госпожо? Жената: - Виждала съм, ама тоя член ми ядеше от фъстиците! - Защо администраторите не се зарибяват по Big Brother? - Защото виждат всичко!