Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. - Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето - Не ма, виж колко желязо потъна!!
Разни 7,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Аспирантката от института за ядрена физика и доцента от катедрата по парадонтология не можаха да намерят общи теми за разговор и затова се изч@каха мълчаливо. Който иска чай, да си вдигне лявото ухо... Жена се прибира вкъщи и чува че бебето плаче, та се къса. Отива при мъжа си и ще да види - сложил той коритцето да го къпе и енергично го полива с кухненския черпак: - Защо къпеш бебето с черпак, бе - възмущава се жената. - Ами ела и ти бръкни в тая гореща вода! Загубил се един в гората. Обикаля, обикаля, но не може да излезе. Почва да става тъмно и студено. Почнал да вика: - Помощ!Помощ! Има ли някой? По едно време усетил, че някой го потупва по рамото. Обръща се и гледа една огромна мечка, която го пита: - Е, има някой! Сега по-добре ли си? - Може ли утре да не идвам на училище? - пита Иванчо. - Майка ми ще прави пролетно почистване и трябвa да и помогна. - Изключено! - казва учителя. - Много ви благодаря! Знаех си, че мога да разчитам на вас.