Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един баща имал много глупав син. Рещил да му се скара, дано спре да прави глупости: - Ела тука бе, говедо! Сядай! - викал бащата и нервно почукал с пръсти по масата. - Ей сега, тате, само да отворя, че някой чука. - Сядай ти казах бе, идиот! Аз ще отворя!
Семейни 7,381 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали един шизофреник: - Е, добре де, ти сега защо си говориш сам? - Ами защото, като спра ми става самотно и започвам да полудявам. Някакъв войник се връща от градска отпуска с три дена закъснение. Капитанът го пита: - Защо закъсня? - Ами като се върнах вкъщи, жена ми тъкмо беше във ваната… - И какво, три дена я чака да излезе ли? - Не, три дена чаках да ми изсъхне униформата. На автобусна спирка чакат един старец и многочленно семейство. Идва автобуса, но не успяват да се съберат всички. Трябвало двама да останат и решили да са дядото и мъжът от семейството. Тръгнали те да вървят пеш, обаче стареца нали бил с бастун и почуквал с него по земята. По-младия се изнервил и му казал: -Абе дядка, ако беше сложил една гумичка там на бастуна сега нямаше да се чува така дразнещо! -Моето момче, а ти ако се беше сетил да сложиш гумичка на бастуна сега щяхме да сме в автобуса. Шотландец седи в бара пред бутилка уиски и си говори сам: - Ето тази мелница я построих аз. Сам, със своите ръце мъкнах камъните. И какво, нарича ли ме някой - "МакФерсон строителя на мелници"? Не-е-е! Ами тази градина, кой я засади? Всяко дръвченце, всяко храстче... И нарича ли ме някой - "МакФерсон - градинарят"? Не-е-е! А този мост, над реката... И нарича ли ме някой - "МакФерсон - мостостроителят"? Не-е-е! Обаче, само веднъж да ме видят с една овца как я... - Докторе, ще оздравея ли? - Да, времето лекува. Ето ви рецепта за две години.