Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо, когато на блондинката и е студено, отива в ъгъла на стаята? - Защото е чувала,че там е 90 градуса!
Блондинки 5,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отива у дома в тоалетната с мобилния телефон в джоба си, вади телефона и звъни на домашния номер - вдига жена му.. Жената: - Ало! Мъжът (шепнешком): - Коте, обичам те.... Затваря, бързо излиза от тоалетната и пита: - Скъпа, кой звънеше? - Ами тука една приятелка... В продажба са пуснали български вариант на тамагочи. Основната национална разлика - ако не го храниш, не умира, а страшно псува. В племето на маите двама си говорят: - Да отидем на по бира? - Става... Предполагам, че ако не довърша този календар няма да дойде края на света... Германците и руснаците решили да си разменят коледни подаръци. Немците подарили едно "Трабантче", а руснаците "Волга". След време: - Хареса ли ви руската кола? - Да. А на вас "Трабантчето"? - Абе, хубаво го бяхте опаковали, ама не разбрахме къде ви е колата... - Скъпа аларма, не ми звъни повече сутрин, моля. Между нас е свършено!