Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Малко дете: - За Коледа искам тампон! - A знаеш ли какво е това "тампон"? - Амии, не знам точно, но по телевизията казват, че ако имаш този тампон, може да ходиш на плаж всеки ден, да караш колело, да тичаш, да правиш всичко, каквото ти харесва и никой нищо да не забележи!
Деца 15,581 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят двама братя. - Слушай, имам проблем... счупи ми се члена и сега с жената не можем да имаме деца. Може би ти... да преспиш с нея?! - Какви ги говориш, нали си ми брат, как може да искаш такива неща от мен! Не мога! - Добре де, хайде да си вземем водка, пък ще видим... Купили водка, прибрали се, изпили я, а по-големият брат пак за своето: - Хайде, отивай! - Не мога, още съм трезвен! Хайде още една бутилка да си вземем! - Хайде! Взели още една, изпили я. - Стига толкова, отивай. - Не, не мога, какво да й кажа? - Ние с нея за всичко сме се разбрали, отивай, тя те чака! - Може ли още една бутилка, последна? - Може. Изпили още една. - Отивай.. Младият брат отишъл. След не повече от половин час, излиза. - Е, как мина? Всичко наред ли е? - Абе, какъв любовник мога да съм на три бутилки? Как да мине - направи ми една свирка. След направена анкета се установило, че много малко хора даряват средства за наводнените райони с мотива, че щом свърщи бюджетния излишък и те щели да дарят... - Докторе, трябва да ми помогнете, всяка вечер сънувам един и същи кошмар! Лежа в кревата и към мен се приближава една прекрасна жена, която започва да ме съблича. Психиатърът: - И вие какво правите? - Аз я избутвам. - И как точно искате да ви помогна? - Счупете ми ръцете, докторе!!! Асан казал на Айшето: - Айше, ади да праиш френска любоф! - Какой туй? - Какой, какой... ши лапниш парче, ши смучиш! - А, той многу мириши, горчиф, ’ко искаш да гу намажиш с мед... - Ай сиктир, ма! Ти ’ко гу намажиш с мед - аз ши гу лапна! Срещат се двама студенти. Единият казва: - Вчера си купих готварска книга, само че нищо от нея не мога да сготвя. Няма нито една смислена рецепта. - Защо? - Ами всички рецепти започват с: "Вземете чиста тенджера"