- Миче, да си виждала една синя джаджа, в USВ-порта се слага?
- Ти мен за съвсем тъпа ли ме имаш? Знам какво е флашка. Трябваше ми да си запиша снимките, взех я, а тя не работеше. Изхвърлих я.
- Това беше адаптер за радиомишката, умницата ми...
Малко дете:
- За Коледа искам тампон!
- A знаеш ли какво е това "тампон"?
- Амии, не знам точно, но по телевизията казват, че ако имаш този тампон, може да ходиш на плаж всеки ден, да караш колело, да тичаш, да правиш всичко, каквото ти харесва и никой нищо да не забележи!