Един пич с Трабант си пътува по Цариградско шосе.
На светофара на Орлов мост, обаче нещо се заблеял и се
ударил в задницата на един Баварец пред него.
Подава се от джама на Бавареца една мутра, поглежда с
укор! Пича направо се шашнал, свил ръце в молитвена
поза, накатал се в ембрионално кълбо... Светнало зелено
и Бавареца отфучал напред.
На следващия светофар, до Ялта, пича едвам се съвземал
и пак - фрааааас в задницата на Бавареца!
Писнало му на мутрата, изскача от Бавареца, тръгва
заканително към пича с Трабанта - оня вече се примирил
с безславният си край... обаче мутрата вика с бяс:
- Абе, брато, като ме нема мене ти как спираш, бе!
Овчар направил голяма сватба.
След дни, обаче трябвало да замине за кошарата си насред гората.
Със съжаление съобщил на невестата лошата новина, но й предложил, когато гръмне с пушката тя да дойде при него. Тя се съгласила.
След една седмица той гръмнал. Никой. Втори път. Никой. Трети път. Никой.
Накрая слязъл в селото, но къщата празна! Попитал комшията:
- Пешо, да си виждал моята скоро?
- Страшна работа комшу, от както започна ловния сезон не се е спирала!