Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо....
Други 5,650 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кога може да се каже, че един мъж се е оженил нещастно? - Когато сам си пере кухненската престилка. Работен ден на Иван Костов: 1. Става от сън 2. Пуска компютъра 3. Създава папка "Доган" 4. Изтрива папка "Доган" 5. Компютърът пита "Искате ли да изпратите Доган в кошчето за боклук?" 6. Костов избира "да" 7. Костов кликва кошчето за боклук" 8. Компютърът пита "Искате ли да премахнете Доган" 9. Костов щаслив избира "да" При откриването на София Ленд директорът кани своя колега от Лос Анджелис на посещение. Когато идва го развеждат и той казва: - Всичко е добре изпипано, но нямате стая на ужасите. Нашенецът се учудва и го пита каква е тази стая, а американеца му вика: - Ела с мен и ще ти покажа. Отива той в Лос Анджелис и влиза в една стая и като почват едни компютърни ефекти, пушеци, да излизат скелети от пода, на българина му излизат ангелите от страх. Когато излиза от стаята вика на американеца: - Ела пак в България след 3 дена и ще видиш нашата стая. От което американеца остава чуден. Пристига след 3 дни той и стаята е готова. Влиза той и тръгва по един тесен и тъмен коридор който става по-нисък и по-тесен накрая стига до една врата и я отваря, тогава влиза в една малка стая, в която има един негър, който е с бял костюм, бала брада като на Азис и държи една свещ. Американеца остава учуден и мълчи, а негъра му казва: - Изми ли си дупето? - и духва свещта... Развалено френско семейство. След цяла нощ секс, сестрата казва на брат си: -Бате, ти си по-добър и от тати! -Да, и мама така казва... Реклама: Имате пърхут, бръчки и малки гърди? Ужас.