Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо....
Други 5,649 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места! Мутра отива при ветеринарен лекар и води немска овчарка. - Искам да й отрежеш опашката! - Опашката на немската овчарка не се реже. А дори и да се реже, това се прави, когато кучето е на възраст 1-2 месеца. - обяснява ветеринарят. - Ако ти дам 5000 долара, ще я резнеш ли? За 5000 долара ветеринарят се навил и отрязал опашката на кучето. Не се стърпял и се поинтересувал: - Защо даде толкова много пари за една опашка. С 5000 долара можеше да си купиш десет овчарки. - Абе, тъщата идва утре и не искам в къщи да има много радост... Един виетнамец се качил на трамвая. Зад него бил седнал човек с малка маймунка. Тя започнала да скубе и дращи виетнамеца. Момъкът се ядосал и отишъл при ватмана: -Ватман, маймуна мози вози на трамвай? Ватманът го погледнал учудено и отговорил: -Ами, хубаво, щом си се качил, остани. Съвестта е както девствеността - ако я изгубиш е завинаги. Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната. . . без никакви доходи. . . Искашли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе . . . Много е мръсно! - Нищо. . то ще свикне. .