Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо....
Други 5,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мацка разказва на приятелките си след среща: - Е, как е той? - Ах, супер! - Хубаво ли се целува? Добре ли ухае? - Великолепно! - Вечерята вкусна ли беше? - Ах, много, много вкусна! - Ааааа... Имаше ли... секс? - Имаше, момичета, той е просто невероятен! Разказва младежа след среща: - Е? - Да. - Браво, пич! Иванчо се прибира от училище и вижда родителите си да правят секс и ги пита: - Вие какво правите? - Играеме футбол, сине! Иванчо си тръгнал към стаята, минавайки покрай стаята на сестра си, видял как тя се въргаля с гаджето си и ги попитал: - Како к`во правите? - Изравняваме резултата, Иванчо! И той се прибрал в стаята си! След известно време започнали да се чуват няк`ви звуци от стаята на Иванчо и да се тресе къщата! Всички изтичали в стаята на Иванчо, влезли въшре и какво да видят... Иванчо лъскал бастуна! Майка му се опулила и го попитала: - Иване, к`ви ги вършиш, бе момче?!? А той се обърнал и им казал: - Ми как какво, бе мамче!? Помпам топката за второто полувреме! Вчера от книжарницата за църковна литература е открадната книгата "Как да живеем по християнски". В магазина. Клиент носи бучка сирене: - Вчера купих това сирене от вас, казахте че е швейцарско. - Е? - пита продавачът. - Ами искам да ми кажете - дали е импортирано оттам, или е било депортирано. Една блондинка си имала 2 коня, но не можела да ги различава. Съседката й я посъветвала да скъси на единия кон опашката, но блондинката пак не можела да ги различава. След дълги опити съседката й казала: -Добре, поне една малка разлика нямат ли за да ги различаваш. Блондинката се замислила и казала: -Ами мисля, че черния кон е малко по-висок от белия.