Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две змии си говорят: - А бе, отровни ли сме? - Не знам! Защо питаш? - Туко що си прехапах езика...
Животни 6,689 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама мъже играят голф. Пред тях има две жени, които се размотават и ги бавят. Единият от мъжете казва на приятеля си: - Ще помоля дамите, ако може, да ги изпреварим. Тръгва към тях, но на половинта път се връща. - Какво има? - пита го приятелят му. - Едната е съпругата ми, а другата е любовницата ми. Защо не отидеш ти да поговориш с тях? Вторият мъж тръгва към жените, но също се връща насред половината път. - Какво става? - пита първият. - Светът е малък - отвръща вторият. В болница за слаботелесни един пациент постоянно се закачал със сестрите. Веднъж сестрите чули пациента да вика: - Помощ! Мравка! - Ами като е мравка я убий! - провикнали се сестрите. - Ама тя ме влачи! Мъж пита своя приятел книжар как върви търговията с книги. - Много зле! - Защо? - Защото тези, които имат много пари са полуграмотни, а тези, които са грамотни, нямат пари. - Мила, кажи ми честно, пак ли се правеше докато правихме секс? - Не мили, този пат наистина спях. Всеки мъж мечтае за жена, която да може да обича, уважава и мами.