Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Романтична любовна нощ. Нежен разговор в мрака: - Я люблю тебя! - Я тоже! - Меня зовут Серьожа! - Меня, тоже!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Чирак в строително-ремонтна бригада получил задача да боядиса прозорците в квартирата на шефа на фирмата. След час той се обажда на шефа и докладва: - Шефе, прозорците са боядисани. Да боядисвам ли и дограмата?
Професионални
04.10.2017
4,883 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Чу ли, че Сергей Станишев е ходил на уроци при Евгени Минчев? - Ама как така, нали уж не беше...Какво е учил? - За ватман го е учил, ти какво си помисли? -------- Евгени Минчев гледа клипа, в който Сергей кара трамвай и въздиша: - Все пак аз съм най-известния....ватман, гледай го само колко зле върти... -------- Пенсионери гледат клипа -Станишев се обръща към Стефан Данаилов с думите: "Не е като едно време, а?", а Данаилов отговаря: "Прав си Сергей, не е. Пенсионерите репликират: - Не е, тогава беше много по-добре... ----- Клипът може да видите: ТУК --------
Попита ли радио Ереван: - Какво трябва да се прави, когато тъщата е нападната от тигър? - Нищо! Сам си е виновен. Нека сам се защитава!
Пристигнал член на дружеството на трезвениците в един завод. Началникът на цеха го развежда и го води при шлосера Иванов. - Ето го нашият ударник. - Много добре - зарадвал се гостът. - А кажете ми, ако бяхте изпил чаша водка, щяхте ли да можете да работите толкова ударно? - Не знам - свил рамене шлосерът. - А две чаши? - Не съм сигурен… - А цяла бутилка? - Ами, както виждате работя…
- Представи си, завчера жената се разболя, а вчера дойде тъщата да се грижи за нея. - Да, бедата никога не идва сама!
По време на коктейл, дама, изпила повечко вино замъква съпруга си в един тъмен ъгъл и му шепне горещо на ухото: - Скъпи! Представяш ли си, забравих да си сложа бикини! Сега под роклята НЯМАМ НИЩО!!! Той също така пламенно и отговаря: - Наистина ли?!?! Ама, че работа!!!! И с жест на фокусник изважда от джоба си някакъв парцал: - А аз случайно съм взел резервни! Обувай!