Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива при доктора двойка: - Докторе, я ни вижте по време на секс, Мисля, че нещо не е както трябва. Започват те да... Стонове, пъшкания, оргазъм. Доктора: - Всичко е наред. Не виждам никакви отклонения. Моля, 2,40 лева такса. Платили и си тръгнали. На другия ден пак. - Докторе, погледнете пак! И пак... Пак всичко нормално. Платили 2,40 лева потребителска такса и заминали. Когато дошли за трети път, докторът не издържал и казал: - Защо ме мъчите, бе хора? - Разберете, докторе, аз съм женен, тя е омъжена и не може да се видим нито у нас, нито у тях. Стая в хубав хотел е 100 лева, в евтин хотел е 50 лева, а тук плащам 2,40 лева и другите такси се покриват от Здравната каса.
Разни 6,601 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: — Ей, дългия! Кой е най-красив в гората? — Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: — Ало, раираната! Кой е най-красив в гората? — Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: — Ти там, клепоухия! Кой е най-красив в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: — Ей, кво се нервираш бе? Можеше просто да кажеш – „не знам“. - С удоволствие карам тъща си на вилата. Тя дори ми връща парите за бензина. - И докога, според теб, ще продължава това "с удоволствие"? - Докато тя вярва, че жигулката ми харчи 50 на 100... Две съседки се карат през прозорците: -Петрова, колко пъти ще ти казвам -сложи си завеси на прозорците, че ми писна всяка вечер да гледам голия ти мъж как се разхожда! ! ! - Иванова, а ти вземи си сложи едни очила да видиш, че това не е моя мъж , а е твоя! ! ! Иран са открили нови крупни нефтени залежи. Такава безсрамна провокация миролюбивите САЩ не можаха да понесат. Карала си една фолк звезда колата с 200 км/ч и си слушала радио Сигнал+. По едно време по радиото съобщили следното: - По магистралата София-Пловдив се движи луд със скорост от 200 км/ч. Пазете се и карайте внимателно! Като чула съобщението докрай певицата извикала: - Що лъжете, бе! Много са, много са!!!