Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът прекарва една трета от животаси в леглото. През останалите две трети...прави опити да вкара някого там.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спорт
Димитър Пенев на разбор в съблекалнята: - Кременлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (всъщност Златко Янков) ти ще си с Кантона. - Ама те са един и същ човек!? - Тогава двамата ще се разберете някак си.
Спорт
04.10.2017
12,922 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вече не избирам здравословната и натурална храна, на моята възраст ми трябват повече консерванти.
Марийка рано отива на работа, влиза в градския автобус и т.к. ще има дълго пътуване, извадила един банан, обелила го и си хапва по малко. Но след тежкия секс маратон, задрямала с банана в ръка пред лицето си. На едно рязко спиране, тя забива глава в обеления банан и в просъница мърмори: - Нали те предупредих Иванчо, не на лицето!!!
Бизнесмен казва на жена си: - Ще си купя нов мерцедес. - Защо ти е? Ти нямаш нужда от още една кола. - Аз и от тебе нямах нужда, но те взех...
Новогодишната нощ. 5 часа сутринта. Келнер към клиент: - Повдигнете си главата, само да ви сменя салатата.
Късно вечерта излизат двама пияни от една кръчма. Единият поглежда на горе и казва: -Я виж как е блеснало слънцето Другият -Какво слънце та това е луната! -Не, не е луната слънцето е! Така след дълго спорене от вътре излиза трети. Питат го: -Братле,да разрешиш спора, това слънцето ли е или луната?! Човекът погледнал на горе и казал: -Извинете ме,но аз не съм от тук!:-)