Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Началник казва на подчинения си: - От вас ще излезе велик престъпник. - Защо, шефе? - Защото не оставяш абсолютно никакви следи от дейността си.
Професионални 6,265 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: "Досистемниятадминистратор: -Скапамисешпацията,какводаправя?" Отговор: "-На_напредналия_потребител_шпация_не_му_трябва!" Ако вярвате в Зодиака, то 7/12 от човечеството са животни. Съвет от рибаря Явор: Не се препоръчва на мъжете да се къпят съвсем без дрехи на местата, където щука кълве на блесна. Защо в затвора е по-хубаво отколкото в службата 1. В затвора (според закона) на всеки затворник се полагат 6 квадратни метра от килията. В службата седите зад бюро и разполагате със свободно пространство от 1 кв. м. 2. В затвора ви хранят безплатно три пъти дневно. В службата имате само обяд и то не безплатен. 3. В затвора за добро поведение може да ви намалят присъдата. В службата за добро поведение ви дават повече работа. 4. В затвора за вас се грижи надзирател и отваря и затваря всички врати вместо вас. В службата сами се главоболите с ключове и секретни кодове. 5. В затвора можете да играете карти и да си разказвате вицове. В службата затова получавате мъмрене. 6. В затвора могат да ви посещават близки и приятели. Опитайте се да го направите на работното си място! 7. В затвора е пълно с извратени и садисти. В службата ги наричат менажери... Съпруг се завърнал от командировка и на вратата на апартамента се сблъскал с любовника на жена си. В бързината се опитал да го улови, хванал го долу за онова нещо, но онзи се изплъзнал и така побягнал гол по стълбите. Ядосан, измаменият съпруг грабнал ловната си пушка и гръмнал подире му, но не успял да го улучи. След като го изпуснал, закрещял: - Не стига, че го обърсах, ами го изпратих и като хайдутин.