Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво може да се свали от гола медицинска сестра на нощно дежурство? - Дежурния лекар.
Други 2,771 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тече, тежко съдебно дело за сериен изнасилвач... На подсъдимата скамейка е 78 годишен дядо... Съдийката -принципна жена, отхвърлила, всички споразумения, го разпитва... -Такааааа, вие, господине сте уличен в изнасилване, над 14 годишно момиче, във вторник, във студенски град, час по-късно, сте уличен във същото деяние, в Младост 2, ... 45 минути по-късно, го правите, в Дружба 4, а 20 минути по-късно, във квартал "Изток"... Обяснете, на уважаемия съд, как на вашите години, успявате да го направите? ? -Епааа, имам мотореткаааа, бееее Трима тираджии от Англия, Франция и България си говорят. Англичанинът казва: - Аз като се прибирам, пускам светлините на камиона отдалеч, че да се усети жена ми и винаги, когато се прибера яденето е на масата. Французинът казва: - Аз като се прибирам, винаги се обаждам преди това и като се прибера яденето винаги е на масата и жената е много усмихната. А българинът казва: - Аз като се прибирам, загасям всички светлини и се спускам като съм изключил от скорост и после вземам щангата и до сега само един ми избяга. Иванчо пита баща си: - Тате, защо блондинките носят зелено червило? - Червеното значи СТОП - отговорил баща му. 3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях! Двама възрастни писатели си приказват. По едно време единия пита: - Интересно, а какво ли ще пише на моята къща след смъртта ми? Другия, веднага отговорил: - "Продава се".