Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В ресторанта. - Сервитьор! В супата ми има муха! Много ви моля да я смените! - Съжалявам, господине, но повече мухи нямаме...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
- Какво може да се свали от гола медицинска сестра на нощно дежурство? - Дежурния лекар.
Други
04.10.2017
2,771 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тече, тежко съдебно дело за сериен изнасилвач... На подсъдимата скамейка е 78 годишен дядо... Съдийката -принципна жена, отхвърлила, всички споразумения, го разпитва... -Такааааа, вие, господине сте уличен в изнасилване, над 14 годишно момиче, във вторник, във студенски град, час по-късно, сте уличен във същото деяние, в Младост 2, ... 45 минути по-късно, го правите, в Дружба 4, а 20 минути по-късно, във квартал "Изток"... Обяснете, на уважаемия съд, как на вашите години, успявате да го направите? ? -Епааа, имам мотореткаааа, бееее
Трима тираджии от Англия, Франция и България си говорят. Англичанинът казва: - Аз като се прибирам, пускам светлините на камиона отдалеч, че да се усети жена ми и винаги, когато се прибера яденето е на масата. Французинът казва: - Аз като се прибирам, винаги се обаждам преди това и като се прибера яденето винаги е на масата и жената е много усмихната. А българинът казва: - Аз като се прибирам, загасям всички светлини и се спускам като съм изключил от скорост и после вземам щангата и до сега само един ми избяга.
Иванчо пита баща си: - Тате, защо блондинките носят зелено червило? - Червеното значи СТОП - отговорил баща му.
3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях!
Двама възрастни писатели си приказват. По едно време единия пита: - Интересно, а какво ли ще пише на моята къща след смъртта ми? Другия, веднага отговорил: - "Продава се".