Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена дава на мъжа си пари да купи нова ютия. Той обаче отива в кръчмата и ги пропива. Събужда се в кръчмата чак на сутринта и се сеща за ютията. Отива в магазин за техника и моли продавачката: - Моля ви се дайте ми една ютия. Пропих парите, а жена ми ще ме убие. - Добре. - съгласила се продавачката - Ето какво ще направим. Ще сложа ютията на масата, а ти ще удариш с оная си работа по масата. Ако ютията подскочи е твоя, но ако не стане ще ти отрежа патката. Оня замахнал с оная си работа ударил по масата и ютията подскочила. Доволен се пребира вкъщи и показва ютията на жена си. Тя е малко учудена, но не задава въпроси. Лягат си двамата, но на сутринта жената се събужда от някакво думкане в кухнята. Отива там и гледа мЪжа си. Пита го: - Кво правиш бе? - Нищо бе. Тренирам за хладилник.
Други 6,434 прегледа
Следващ →

Още вицове

Батков бил на гости на президента на "Реал" Флорентино Перес. - Как управлявате този гигантски клуб - попитал Батков. - Много просто - назначавам само интелигентни хора. - А как разбирате кой е интелигентен? - Сега ще ви покажа - отвърнал Перес и извикал Кристиано Роналдо. Като дошъл португалецът, шефът му го попитал: - Кристиано, ще те питам нещо. Кой е този човек, който е син на баща ти, но не е твой брат? - Много просто - това съм аз, отвърнал Роналдо и отишъл да тренира. Батков бил впечатлен от метода на Перес и решил да го приложи в "Левски". Като се прибрал в България, извикал Гонзо и го питал: - Гонзо, отговори ми - кой е този човек, който е син на баща ти, но не е твой брат. Гонзо веднага започнал да звъни на всички играчи, на Баждеков, и накрая гордо отговорил: - Това съм аз, шефе! - Много си прост, бе - заявил Батков. - Това е Кристиано Роналдо! Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво - някакъв се обесил. Единият казал: - Абе, какво ще се занимаваме с тоя - само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, там е друг участък, да му мислят колегите от другия участък. Така и направили. След малко по съседната улица минават двама полицаи от другия участък: - Я! Тоя пак си виси тука! -Мили, може ли да го видя? -Ауууууууууу, колко е грозееееен........вкарай го, да не го гледам. Пингвин и зебра влизат във фотоателие. Служителят ги пита: - Цветна снимка ли? - Няма нужда. И черно-бяла ще свърши работа. Финансовата криза набира скорост и у нас, предават осведомителните агенции, тройната коалиция е пред разпадане...