Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима пазачи от зоопарк седят на една пейка и спорят: - "Фрут" е, бе момчета. - Не е "фрут", а "фрУУУт". - Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт". Чула ги една жена от съседната маса и се включила: - Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод. Единият от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал: - Абе момчета, тая май наистина е доста умна, ама и тя не знае как пърди слонът.
Разни 2,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

Винаги съм се чудел защо е "Бате Бойко" ( все пак егн-то му започва с 59), съвсем добре ще си е "Бай Бойко"! ------ получена анонимна реплика: "иди му кажи бай...ако смеееш" Знакът за инавалиди на паркинга, не означава, че това място е предназначено за паркиране на коли на инвалиди. Всъщност той указва, че мястото принадлежи на Чък Норис, и показва какво ще се случи, ако някой паркира там. - Нова вратовръзка? Ти ли си я купи? — Да. — Друг път не прави така, помоли някой друг. Младо семейство тръгва на море. Изминават 50 км от София и там жената се сеща, че си е забравила банския. - Ще купим друг бе жена, спокойно. - Ама аз си искам моя, свикнала съм с него! - Абе жена 50 км сме минали назад няма да се връщаме! Тогава жената се сетила: - Я чакай това куче дето го взехме с нас нали е дресирано. Ще му дадем да ме помирише отдолу и то ще донесе банския. Изпращат кучето и чакат 1 час, 2 часа, 3 часа. Накрая се задава кучето и дърпа комшията за онази работа. - Каква е дефиницията за мъж-оптимист? — Оптимист е мъж, който преди да отиде на среща, смазва ципа на панталоните си.