Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджиите са като някои жени: искат непрекъснато парични знаци на внимание.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Знаеш ли, че пиенето съкращава живота двойно? - Как така? - Ами ти например на колко години си? - На 30. - А ако не пиеше, вече да си на 60!
Пиянски
04.10.2017
3,622 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята.....
Сваляч говори с гадже в бар: - Да те черпя една бира, да се поотпуснеш малко? - Няма да ме черпиш! - Амо, щото, после мисля да те водя на ресторант, та да се поотпуснеш още малко. - Няма да ме водиш! - Ама, след това, ще те водя да пийнем по още нещо. Да се отпуснеш още повече. - Няма да пийваме. - Да ама след това, ще те водя вкъщи и ще правим секс. - Няма да правим. - И дори няма да си сложа презерватив. - Ще си сложиш!
Шотландец и евреин са на ресторант. След като хапнали и пийнали дошъл келнерът със сметката. За учидване на всички, шотландецът казва на евреина: - Позволи ми, нека аз да платя. И наистина платил. След някой ден във вестниците се появило заглавие: "Известен еврейски вентрилоквист(такъв дето говори с корема си) е намерен мъртъв."
Прибира се Марийка разревана вкъщи и майка й я пита: - Какво стана, бе, Марийке, защо плачеш? - Ами ... бяхме у Иванчо и той каза да влезем в банята и ... - Ауу! Да не ти е направил нещо лошо, че плачеш? - Нее, ама той си има пишка, пък аз си нямам. - Е, Марийке. Не плачи за такива глупости! Като пораснеш, ще си имаш много!
- Знаеш ли какво е еротика? - Не, имам девет деца и нямам време да се занимавам с наука.