Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаеш ли, че пиенето съкращава живота двойно? - Как така? - Ами ти например на колко години си? - На 30. - А ако не пиеше, вече да си на 60!
Пиянски 3,622 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята..... Сваляч говори с гадже в бар: - Да те черпя една бира, да се поотпуснеш малко? - Няма да ме черпиш! - Амо, щото, после мисля да те водя на ресторант, та да се поотпуснеш още малко. - Няма да ме водиш! - Ама, след това, ще те водя да пийнем по още нещо. Да се отпуснеш още повече. - Няма да пийваме. - Да ама след това, ще те водя вкъщи и ще правим секс. - Няма да правим. - И дори няма да си сложа презерватив. - Ще си сложиш! Шотландец и евреин са на ресторант. След като хапнали и пийнали дошъл келнерът със сметката. За учидване на всички, шотландецът казва на евреина: - Позволи ми, нека аз да платя. И наистина платил. След някой ден във вестниците се появило заглавие: "Известен еврейски вентрилоквист(такъв дето говори с корема си) е намерен мъртъв." Прибира се Марийка разревана вкъщи и майка й я пита: - Какво стана, бе, Марийке, защо плачеш? - Ами ... бяхме у Иванчо и той каза да влезем в банята и ... - Ауу! Да не ти е направил нещо лошо, че плачеш? - Нее, ама той си има пишка, пък аз си нямам. - Е, Марийке. Не плачи за такива глупости! Като пораснеш, ще си имаш много! - Знаеш ли какво е еротика? - Не, имам девет деца и нямам време да се занимавам с наука.