Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Тате, учителката по математика те вика. - Какво се е случило? - Тя ме пита: "Колко е 9*7?", а аз й казвам:"63", тя пита: "А 7*9?", а аз: - Същия х@й е... - Наистина, същото е - чуди се бащата, - Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: - Тате, а ти в училището ходи ли? - Още не съм. - Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. - Защо? - Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: " А на х@я ли си да стоя?" - Наистина, - казва бащата, - добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: - Тате, ти в училище беше ли? - Още не. - Не отивай, изключиха ме. - Защо? - Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. - А учителката за по география за чий х@й е дошла? - И аз попитах същото!
Други 5,459 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно през нощта звъни телефона. Жената вдига: - Скъпа, аз съм. Прибирам се скоро. Нали не съм закъснял много? - Не, скъпи. - А става ли да дойда с няколко приятели да пием по още някоя биричка? - Да, скъпи. - Ще пием по някоя бира, ще полафим... - Ама разбира се скъпи. Мъжът млъква за малко и: - Извинете, сигурно съм набрал грешно... -Знам едно място където ядеш,пиеш и се чукаш безплатно! -Така ли...къде е? -Ами незнам...жена ми е ходила там! Ходих до супера и взех за себе си тирбушон и тампони за жената. Толкова стресната касиерка не бях виждал досега! Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала. Физика за всеки ден: Току-що разбрах какво е "магнетична жена" - като я гледаш отзад, те привлича, а като я видиш отпред, те отблъсква.