Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чух в една реклама, че в котешката храна има над 80 процента месо. Ихааа, това е доста повече отколкото в саламите и кренвиршите! Завиждам им...
Разни 4,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво правят програмисти след тежък запой? Memory test Психиатър към пациента: Поздравявам ви! Имате голям прогрес! Пациента: - Какъв прогрес, докторе?! Преди пет седмици бях Наполеон, а сега кой съм??? Никой! Някой си Иван Петров! Оказа се, че файлът "моята_най_страшна_тайна.txt" съдържа следните думи: "Скъпа моя, моля те да не се ровиш в компютъра ми.". В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): — Пусни ми чалга… Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: — Пусни ми рап… . Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: — Пусни ми нещо, само да има музика… Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: — Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: — Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България. В час по биология учителката пита учениците: - Деца, кое е най-малкото животно? Учениците започнали да посочват ту едно животно, ту друго, но накрая Иванчо не се стърпял и казал: - Най-малкото животно, госпожо, е минджипуйчето. - Какво е това животно, Иванчо? - Това е паразит по тестисите на срамната въшка.